Wednesday January 23rd 2019

Jak działają prezerwatywy opóźniające wytrysk?

Prezerwatywy opóźniające wytrysk jak sama nazwa wskazuje pozwalają na znacznie dłuższą chwilę uniesienia, dlatego też coraz więcej mężczyzn korzysta z ich dobrodziejstwa.

Jak działają prezerwatywy opóźniające wytrysk?
Cała tajemnica prezerwatyw opóźniających wytrysk tkwi w specjalnym lubrykancie, którym prezerwatywa pokryta jest od środka. Lubrykant ten pozwala kontrolować moment wytrysku, co jednocześnie nawet w najmniejszym stopniu nie wpływa na stymulację partnerki. Warto wspomnieć o tym, że na półkach sklepowych można znaleźć nie tylko prezerwatywy opóźniające wytrysk, ale również prezerwatywy wydłużające stosunek, które nieco inaczej działają.

Gdzie kupić prezerwatywy?
W dzisiejszych czasach praktycznie każdy producent prezerwatyw ma w swojej ofercie sprzedażowej modele, które opóźniają wytrysk. W pierwszej kolejności warto rozglądać się za takimi markami jak np. Durex Performa, Pasante Infinity czy EXS Delay, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Największy wybór prezerwatyw można znaleźć oczywiście w sklepach internetowych, które oferują również najlepsze ceny.

Dla kogo są prezerwatywy opóźniające wytrysk z SexShop112?
Przedwczesny wytrysk to problem bardzo wielu mężczyzn, dlatego też rozwiązaniem ich problemu mogą okazać się właśnie specjalne prezerwatywy. Osoby, które mają mniejsze lub większe problemy seksualne powinny jak najbardziej skorzystać z ich dobrodziejstwa. Pamiętać należy jednak o tym, że problem z przedwczesnym wytryskiem jest bardziej złożony i same prezerwatywy nie zawsze mogą pomóc.

More from category

Jaki erotyczny kostium lateksowy warto wybrać?
Jaki erotyczny kostium lateksowy warto wybrać?

W dzisiejszych czasach przebrania erotyczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i to nie tylko wśród kobiet, [Read More]

Zestawy erotyczne i udany seks

Dobry seks jest najczęściej gwarantem udanego związku, dlatego o tę sferę naszego życia powinniśmy dbać [Read More]

3 gadżety do wspaniałej zabawy we dwoje

Warto wzbogacać swoje życie erotyczne nie tylko nowymi pozycjami czy umiejętnościami. W tej roli doskonale [Read More]

Dildo czy wibrator? Który wybór okaże się lepszy?
Dildo czy wibrator? Który wybór okaże się lepszy?

Postęp technologiczny obejmuje obecnie praktycznie każdą sferę życia człowieka. Można go dostrzec również, [Read More]

Interesting Sites

    Archives