Sunday February 25th 2018

3 gadżety do wspaniałej zabawy we dwoje

Warto wzbogacać swoje życie erotyczne nie tylko nowymi pozycjami czy umiejętnościami. W tej roli doskonale sprawdzają się również różnego rodzaju gadżety erotyczne, dzięki którym możliwe jest osiąganie obopólnej satysfakcji na nowe, jeszcze do tej pory nieznane sposoby. Prócz oczywistej przyjemności fizycznej wspólne eksperymentowanie dodaje również pewności siebie w łóżku, pozwala partnerom jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie i wzmacnia ich zaufanie. Jeśli planujesz urozmaicić Wasze pożycie seksualne, wypróbuj na pewno te trzy gadżety.

Nakładka na penisa z SexShop112
Ten niewielki sprzęt da niezwykłą przyjemność zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Nakładka wibrująca pozwala stymulować jednocześnie łechtaczkę oraz penisa, pobudzając partnerów jeszcze bardziej. Nakładka z wypustkami zaś sprawi, że przyjemność będzie odczuwana o wiele wyraźniej.

Bezprzewodowe jajko wibrujące
Ta zabawka pozwoli Wam rozpocząć erotyczną stymulację jeszcze zanim dotrzecie do łóżka. Ba! Możecie zacząć się nią bawić będąc jeszcze w restauracji czy gdziekolwiek indziej. Jajko umieszczone w pochwie może być zdalnie sterowane, dzięki czemu będziecie budować między sobą niezwykłe napięcie erotyczne.

Gra erotyczna
To świetny sposób na grę wstępną! Istnieje wiele wariantów gier, jednak najczęściej polegają one na wykonywaniu zadań, które mają na celu pobudzić partnerów, a także zbudować między nimi ogromne pożądanie.Warto spróbować.

Related Tags:

More from category

Jaki erotyczny kostium lateksowy warto wybrać?
Jaki erotyczny kostium lateksowy warto wybrać?

W dzisiejszych czasach przebrania erotyczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i to nie tylko wśród kobiet, [Read More]

Jak działają prezerwatywy opóźniające wytrysk?
Jak działają prezerwatywy opóźniające wytrysk?

Prezerwatywy opóźniające wytrysk jak sama nazwa wskazuje pozwalają na znacznie dłuższą chwilę uniesienia, [Read More]

Zestawy erotyczne i udany seks

Dobry seks jest najczęściej gwarantem udanego związku, dlatego o tę sferę naszego życia powinniśmy dbać [Read More]

Dildo czy wibrator? Który wybór okaże się lepszy?
Dildo czy wibrator? Który wybór okaże się lepszy?

Postęp technologiczny obejmuje obecnie praktycznie każdą sferę życia człowieka. Można go dostrzec również, [Read More]

Interesting Sites

    Archives