Saturday May 26th 2018

Dildo czy wibrator? Który wybór okaże się lepszy?

Postęp technologiczny obejmuje obecnie praktycznie każdą sferę życia człowieka. Można go dostrzec również, jeśli chodzi o strefę intymną pomiędzy kobietą i mężczyzna. Zaczęto praktykować bowiem coraz więcej sposobów zadowalania tej drugiej osoby.

Akcesoria typu dildo a wibrator
Poruszając się w tej (można stwierdzić) specyficznej strefie, należy wspomnieć, iż odpowiedniej jakości zabawka erotyczna powinna prawidłowo realizować swoje zadanie. Chodzi tu przede wszystkim o jakość wykonania oraz oferowane „funkcje”. Jeżeli mowa o dildo, a więc sztucznie zbudowanych męskim przyrodzeniu, istotną rolę odgrywa przede wszystkim jego kształt. Z pewnością nieregularnie rozmieszczone wypustki przyczynią się do zwiększenia doznań podczas korzystania z akcesorium. W przypadku wibratora z kolei istotna jest intensywność wibracji – im bardziej odczuwalne, tym zabawka lepiej się sprawdzi. Tak, jak w przypadku tego pierwszego – im większy rozmiar tym lepiej – tak mówiąc o wibratorach – rozmiar nie odgrywa tak istotnej roli.

Jak można łatwo zauważyć, każdy wariant posiada swoje plusy. Kwestia wyboru odpowiedniego akcesorium erotycznego jest tak naprawdę bardzo indywidualnie ukierunkowana. Przed dokonaniem zakupu należy zastanowić się nad własnymi potrzebami oraz gruntownie je przeanalizować. Pozwoli to uniknąć rozczarowań i uzyskać pełne zadowolenie z zakupu.

More from category

Jaki erotyczny kostium lateksowy warto wybrać?
Jaki erotyczny kostium lateksowy warto wybrać?

W dzisiejszych czasach przebrania erotyczne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i to nie tylko wśród kobiet, [Read More]

Jak działają prezerwatywy opóźniające wytrysk?
Jak działają prezerwatywy opóźniające wytrysk?

Prezerwatywy opóźniające wytrysk jak sama nazwa wskazuje pozwalają na znacznie dłuższą chwilę uniesienia, [Read More]

Zestawy erotyczne i udany seks

Dobry seks jest najczęściej gwarantem udanego związku, dlatego o tę sferę naszego życia powinniśmy dbać [Read More]

3 gadżety do wspaniałej zabawy we dwoje

Warto wzbogacać swoje życie erotyczne nie tylko nowymi pozycjami czy umiejętnościami. W tej roli doskonale [Read More]

Interesting Sites

    Archives